Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 27 grudnia 2021 r. odszedł wieloletni Kierownik

Katedry Kryminalistyki WPiA Uniwersytetu im. M. Kopernika w Toruniu  Prof. dr hab. Mariusz Kulicki

Kierownik, pracownicy i doktoranci

Pracowni Kryminalistyki WPiA UJ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga studenci:

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęła się rejestracja na egzaminy sesji zimowej prowadzone w Pracowni. Rejestracja wyłącznie poprzez system USOS.

Przypominamy, że warunkiem dopuszczenia do egzaminu jest uzyskanie zaliczenia z ćwiczeń.

Wszystkie egzaminy z Kryminalistyki i Ekspertyzy Sądowej prowadzone w Pracowni Kryminalistyki WPiA UJ w semestrze zimowym odbywają się w formie ZDALNEJ na platformach Teams oraz Pegaz. (Terminy egzaminów w zakładce egzaminy).

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UJ sekretariat Katedry Kryminalistyki i Kryminologii czynny jest wyłącznie, po uprzednim uzgodnieniu godziny telefonicznie lub mailowo.